libaneredna2JU Osnovna škola Skender Kulenović - priprema za prijemnibanerli1
JU Osnovna škola Skender Kulenović - srednji baner 3JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 3Dodjela diploma i nagrada za općinska takmičenja 2015banersr2
JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 4JU Osnovna škola Skender Kulenović - folklor sekcijadebanerednaJU Osnovna škola Skender Kulenović - inkluzija 1

Novinarska sekcija

Novinarska sekcija u našoj školi ima dugu tradiciju. Ona podstiče razvijanje učeničke mašte, kreativnosti i originalnosti; osposobljava učenike za primjenu različitih stilova i tehnika pisanja; proširuje znanje o jeziku i jezičkoj kulturi. Učenici pokazuju veliko interesovanje za pismeno i usmeno izražavanje. Najveći zadatak ove sekcije je osmišljavanje i uređivanje školskog časopisa.

Novinarska sekcije OŠ Skender Kulenović

2016-02-18