Dodjela diploma i nagrada za općinska takmičenja 2015libanerednaJU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 5
JU Osnovna škola Skender Kulenović - posjeta biblioteci 2012JU Osnovna škola Skender Kulenović - srednji baner 2srbanerdannez2JU Osnovna škola Skender Kulenović - inkluzija 2
JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 2JU Osnovna škola Skender Kulenović - folklor sekcijadebanerednaJU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 2

Radio Trem

Radio “Trem“ krenuo je sa radom 2003. godine, u mjesecu oktobru. Ekipu čine dva stalna člana-voditelji(Amna Mujić & Zerina Kalamujić), te saradnici čiji broj je svake šk. godine promjenljiv. Posredstvom radioemisija edukativnog, zabavnog i informativnog karaktera obilježavaju se značajne godišnjice, a učenici i uposlenici se informišu o najznačajnijim događanjima u školi, ali i izvan škole.
Također, cilj Radio“Trem“-a je i da se zabave učenici te da im se uljepša boravak u školi, jer se za vrijeme velikih odmora redovno pušta muzika po njihovim  željama kao i da se popularišu i promovišu uspjesi učenika i nastavnika, aktivnosti sekcija te da učenici otkriju svoju kreativnost, dodatno se opismene i pripreme, ne samo za novinarski poziv, već i za budućnost.
Radijski program čuje se u svim učionicama. Mladim voditeljima u odabiru tema pomaže Hidajeta Mujić, koja je  organizator i pokretač radija, a u kreiranju emisija uključeni su i svi učenici dajući svoje prijedloge, sugestije i ideje...
Pioniri, koji su dali veliki doprinos u razvitku Radio „Trem“-a, su Džana Čohadžić, Amanda Bešić i Ena Mesihović.

Radio Trem krenuo je sa radom 2003. godine, u mjesecu oktobru. Ekipu čine dva stalna člana-voditelji(Amna Mujić & Zerina Kalamujić), te saradnici čiji broj je svake šk. godine promjenljiv. Posredstvom radioemisija edukativnog, zabavnog i informativnog karaktera obilježavaju se značajne godišnjice, a učenici i uposlenici se informišu o najznačajnijim događanjima u školi, ali i izvan škole.

2014-08-27

2015-06-28