JU Osnovna škola “Skender Kulenović”
Dobrinja - Sarajevo

banerli1JU Osnovna škola Skender Kulenović - priprema za prijemniJU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 1libaneredna2
banersr2JU Osnovna škola Skender Kulenović - muzička sekcijaJU Osnovna škola Skender Kulenović - posjeta biblioteci 2012banersr1
JU Osnovna škola Skender Kulenović - folklor sekcijaJU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 4JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 1debaneredna

Školska 2013/2014.

Generacija, školske  2013/2014. godine

IX- 1  RAZREDNIK: Esat Erović, Senadin Tucaković

1. Ahatović Adnan
2. Alagić Amina
3. Banjac Miron
4. Bečiragić Sara
5. Drakovac Edita
6. Džubur Jasmin
7. Fadžan Indira
8. Galin Romana
9. Ibrahimspahić Naida
10. Kadić Amar
11. Kadić Anes
12. Kamal-Bashir-Omer-Shakur Fejsal
13. Klačar Ilma
14. Kozić Samir
15. Lemezan Imelda
16. Mehmedika Lejla
17. Memić Rea
18. Mulić Nejla
19. Riković Merjem
20. Šalaka Semir
21. Tafro Irma
22. Voloder Samra

IX- 2   RAZREDNIK: Irena Balint

1. Ahmetspahić Ermin
2. Al Rouz Raghd
3. Bajrić Lejla
4. Đulbegović Dino
5. Grebović Maida
6. Hadžiabdić Naida
7. Halilović Amir
8. Holik Sara
9. Jerlagić Hadis
10. Kadrić Ajla
11. Kasapović Aldina
12. Komarica Adela
13. Koštović Kerim
14. Kovačević Allen
15. Kurahović Arnes
16. Malkić Kanita
17. Miletić Toni
18. Mustagrudić Nejra
19. Omerhodžić Naida
20. Osmanković Rijad
21. Ribić Ervin
22. Rovčanin Amina
23. Selimović Tamer
24. Zeljković Denis

IX- 3   RAZREDNIK: Nermana Kurteš-Jelašković   

1. Abdurahmanović Ahmed
2. Ahatović Lejla
3. Alispahić Almin
4. Banjić Muhamed
5. Crnčević Neira
6. Čelik Anisa
7. Dahić Berina
8. Deleut Haris
9. Demirović Anes
10. Džambegović Lamija
11. Ganović Emir
12. Gljiva Amna
13. Habibović Nedim
14. Halilović Emina
15. Halilović Muamer
16. Kovačević Adnan
17. Kruščica Naida
18. Krvavac Ena
19. Lošić Inela
20. Mešić Enisa
21. Pajo Ena
22. Rovčanin Nedim
23. Šahović Amar
24. Šeta Adair

IX- 4  RAZREDNIK: Osman Budimlić
 

1. Bećirović Rijad
2. Ćatić Rumejsa
3. Ćesko Alija
4. Demirović Sara
5. Dizdarević Adi
6. Hadžić Kanita
7. Hanjalić Amer
8. Hodžić Sara
9. Hot Din
10. Hrković Namik
11. Hrković Hana
12. Jelašković Adna
13. Kapo Medin
14. Kapo Nedim
15. Kurtović Haris
16. Mahović Berina
17. Omanović Sara
18. Omerović Sara
19. Rahman Vedad
20. Sinanović Sara
21. Suljović Amar
22. Vražalica Faruk
23. Zećo Mirza

Školska 2013/2014.

0

2014-08-27

2015-06-28