JU Osnovna škola “Skender Kulenović”
Dobrinja - Sarajevo

JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 1Dodjela diploma i nagrada za općinska takmičenja 2015libaneredna2banerli1
JU Osnovna škola Skender Kulenović - nagrada Matice Hrvatskesrbanerdannez2JU Osnovna škola Skender Kulenović - srednji baner 1banersr1
JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 2debaneredna2JU Osnovna škola Skender Kulenović - folklor sekcijaJU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 1

Školska 2014/2015.

Generacija, školske  2014/2015. godine, generacija 2006/2007.

IX-1  RAZREDNIK: Indira Dokara

1. Al-Zoubi Radwan
2. Bećirević Eldin
3. Bećirspahić Ismar
4. Čano Saira
5. Čizmić Hened
6. Čoralić Muris
7. Ćatić Harun
8. Delić Sarah
9. Dervišević Lamija
10. Dreca Latif
11. Fulin Belma
12. Hamzić  Kenan
13. Hot Farah
14. Ibrahimbegović Aldin
15. Karahodža  Adin
16. Karamehmedović Iman
17. Kopić  Faris
18. Kreho Dženan
19. Međedović  Dženana
20. Penava Nađa
21. Solak Ema
22. Šovšić Adi
23. Tucaković Delila
24. Vasković Sergej
25. Vilić  Amela

 

IX-2 RAZREDNIK: Smajil Ćar

1. Ahmetbegović Dino
2. Al Rouz Amein
3. Bucalović Adnan
4. Čerkez Amsal
5. Durmo Almedina
6. Džemidžić Nejra
7. Đendušić Faruk
8. Herović Šefto
9. Kahrimanović Ilvana
10. Kalamujić Zerina
11. Klačar Faruk
12. Latić Adnan
13. Latić Tarik
14. Lošić Ena
15. Mešić  Nijaz
16. Mujić  Amna
17. Omerspahić  Arnel
18. Redžović  Azra
19. Seferović  Omar
20. Spahić Amin
21. Tinjak Adnan
22. Turkmanović Salora
23. Užičanin Edna
24. Zoronjić Ajla

 

IX-3 RAZREDNIK: Admir Mujkić

1. Agović Mona
2. Ahmedspahić Hamza
3. Balihodžić Haris
4. Bešić Berina
5. Divović Farah
6. Dolovčić Vedad
7. Droce Larisa-Lejla
8. Hadžić Amina
9. Hadžović Inel
10. Handžić Lamija
11. Hrbat Armin
12. Ibrić  Emina
13. Imamović Dženan
14. Milić  Emir
15. Osmanković Amna
16. Razvalić Hana
17. Rizvanović  Mustafa
18. Smajović  Amin
19. Suljagić  Faruk
20. Šabanović Mahir
21. Zelić Ema

 

IX-4 RAZREDNIK: Amna Imamović

1. Ahmetović Muhammed
2. Alagić Ajna
3. Bećirović Ajdin
4. Čavčić Aladin
5. Dautefendić Anesa
6. Dervišević Nedim
7. Gegić Kerim
8. Hadžagić Amra
9. Hadžić Nadža
10. Hodžić Nedim
11. Imamović Alma
12. Katica Ajna
13. Kunovac Nedim
14. Ličina Ajla
15. Mahmutović  Haris
16. Memić Azra
17. Nuhanović Alen
18. Omerbegović Selman
19. Prcić Nejira
20. Solaković Nejra
21. Šehović Ensar
22. Špiodić Anesa
23. Žiga Edin


 

Generacije, školska 2014/2015

0

2015-06-11

2015-06-28