libanerednabanerli1JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 5
debaneredna2JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 1JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 4JU Osnovna škola Skender Kulenović - folklor sekcija

Tehnička sekcija

Tehnička sekcija broji 17 učenika od V-VIII razreda. Sekcija radi u otvorenom terminu koji odgovara učenicima. Rad se odvija prema usvojenom planu sekcije koji su učenici predlagali i prihvatili prijedloge i sugestije nastavnika. Tokom rada vršimo odabir i pripremu učenika (ekipe) koji ce ići na opštinsko takmičenje. Na takmičenjima tradicionalno postižu zavidne rezultate. Voditelji tehničke sekcije su nastavnici Hajra Kadrić i Mirela Džindo.

Voditelji tehničke sekcije su nastavnici Hajra Kadrić i Mirela Džindo

2014-02-24