JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 1banerli1libaneredna2
Dodjela diploma i nagrada za općinska takmičenja 2015JU Osnovna škola Skender Kulenović - nagrada Matice HrvatskeJU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 3banersr1
debanerednaJU Osnovna škola Skender Kulenović - folklor sekcijaJU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 2debaneredna2

Tehnička sekcija

Tehnička sekcija broji 17 učenika od V-VIII razreda. Sekcija radi u otvorenom terminu koji odgovara učenicima. Rad se odvija prema usvojenom planu sekcije koji su učenici predlagali i prihvatili prijedloge i sugestije nastavnika. Tokom rada vršimo odabir i pripremu učenika (ekipe) koji ce ići na opštinsko takmičenje. Na takmičenjima tradicionalno postižu zavidne rezultate. Voditelji tehničke sekcije su nastavnici Hajra Kadrić i Mirela Džindo.

Voditelji tehničke sekcije su nastavnici Hajra Kadrić i Mirela Džindo

2014-02-24