banerli1JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 1JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 5
JU Osnovna škola Skender Kulenović - srednji baner 3JU Osnovna škola Skender Kulenović - nagrada Matice Hrvatskebanersr2JU Osnovna škola Skender Kulenović - muzička sekcija
JU Osnovna škola Skender Kulenović - inkluzija 1debanerednaJU Osnovna škola Skender Kulenović - folklor sekcijadebaneredna2

Tehnička sekcija

Tehnička sekcija broji 17 učenika od V-VIII razreda. Sekcija radi u otvorenom terminu koji odgovara učenicima. Rad se odvija prema usvojenom planu sekcije koji su učenici predlagali i prihvatili prijedloge i sugestije nastavnika. Tokom rada vršimo odabir i pripremu učenika (ekipe) koji ce ići na opštinsko takmičenje. Na takmičenjima tradicionalno postižu zavidne rezultate. Voditelji tehničke sekcije su nastavnici Hajra Kadrić i Mirela Džindo.

Voditelji tehničke sekcije su nastavnici Hajra Kadrić i Mirela Džindo

2014-02-24