JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 1banerli1libaneredna
JU Osnovna škola Skender Kulenović - posjeta biblioteci 2012JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 3JU Osnovna škola Skender Kulenović - srednji baner 1srbanerskijanje
JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 2JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 1debaneredna2JU Osnovna škola Skender Kulenović - inkluzija 1

Tehnička sekcija

Tehnička sekcija broji 17 učenika od V-VIII razreda. Sekcija radi u otvorenom terminu koji odgovara učenicima. Rad se odvija prema usvojenom planu sekcije koji su učenici predlagali i prihvatili prijedloge i sugestije nastavnika. Tokom rada vršimo odabir i pripremu učenika (ekipe) koji ce ići na opštinsko takmičenje. Na takmičenjima tradicionalno postižu zavidne rezultate. Voditelji tehničke sekcije su nastavnici Hajra Kadrić i Mirela Džindo.

Voditelji tehničke sekcije su nastavnici Hajra Kadrić i Mirela Džindo

2014-02-24