Dodjela diploma i nagrada za općinska takmičenja 2015JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 5banerli1libaneredna2
JU Osnovna škola Skender Kulenović - srednji baner 3banersr2srbanerdannez2JU Osnovna škola Skender Kulenović - srednji baner 1
debanerednadebaneredna2JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 2JU Osnovna škola Skender Kulenović - folklor sekcija

Tehnička sekcija

Tehnička sekcija broji 17 učenika od V-VIII razreda. Sekcija radi u otvorenom terminu koji odgovara učenicima. Rad se odvija prema usvojenom planu sekcije koji su učenici predlagali i prihvatili prijedloge i sugestije nastavnika. Tokom rada vršimo odabir i pripremu učenika (ekipe) koji ce ići na opštinsko takmičenje. Na takmičenjima tradicionalno postižu zavidne rezultate. Voditelji tehničke sekcije su nastavnici Hajra Kadrić i Mirela Džindo.

Voditelji tehničke sekcije su nastavnici Hajra Kadrić i Mirela Džindo

2014-02-24