Dodjela diploma i nagrada za općinska takmičenja 2015JU Osnovna škola Skender Kulenović - priprema za prijemnilibaneredna2
JU Osnovna škola Skender Kulenović - srednji baner 3JU Osnovna škola Skender Kulenović - muzička sekcijabanersr2JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 3
JU Osnovna škola Skender Kulenović - inkluzija 1debaneredna2JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 2debaneredna

Tehnička sekcija

Tehnička sekcija broji 17 učenika od V-VIII razreda. Sekcija radi u otvorenom terminu koji odgovara učenicima. Rad se odvija prema usvojenom planu sekcije koji su učenici predlagali i prihvatili prijedloge i sugestije nastavnika. Tokom rada vršimo odabir i pripremu učenika (ekipe) koji ce ići na opštinsko takmičenje. Na takmičenjima tradicionalno postižu zavidne rezultate. Voditelji tehničke sekcije su nastavnici Hajra Kadrić i Mirela Džindo.

Voditelji tehničke sekcije su nastavnici Hajra Kadrić i Mirela Džindo

2014-02-24