banerli1JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 5libanerednaDodjela diploma i nagrada za općinska takmičenja 2015
JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 2debaneredna2JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 4JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 2

Utorak, 24.11.2015.
Domovino, sretan ti rođendan!

U povodu 25. novembra Dana državnosti BiH, praznika koji označava historijski kontinuitet Bosne i Hercegovine kao države, svim uposlenicima, učenicima, roditeljima-starateljima upućujemo iskrene čestitke uz želju da svojim zajedničkim radom doprinesemo jačanju države, solidarnosti i poštivanju različitih duhovnih i kulturnih vrijednosti. Odluke ZAVNOBiH-a, kao temelj bosanskohercegovačke državnosti, obavezuju nas da poštujemo i čuvamo istinu o viševjekovnom identitetu bosanskohercegovačkog društva i države ponosni na bogatstvo naših različitosti.