libanerednaJU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 5JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 1
srbanerskijanjeJU Osnovna škola Skender Kulenović - muzička sekcijaJU Osnovna škola Skender Kulenović - srednji baner 2Dodjela diploma i nagrada za općinska takmičenja 2015
JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 2debanerednaJU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 2JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 4

Obavještenje za učenike i roditelje

Četvrtak, 12.03.2020.

U periodu od 12. do 25. marta 2020. godine, odvijat će se online nastava.

Online nastava za učenike predmetne nastave (od VI do IX razreda) će se odvijati preko Office 365 platforme.

Učenici su dobili pristupne podatke za svoje školske račune na Office 365 platformi sa uputstvima za aktivaciju e-mail računa i promjenu lozinke.

Učenici će putem svojih školskih e-mail adresa pristupiti platformi i odabrati aplikaciju „Teams“.

Učenici koji nisu u mogućnosti i imaju problema sa pristupom platformi obavezni su da kontaktiraju razredne starješine (što podrazumjeva bilo koju vrstu problema), a razrednici će kontaktirati administratora platforme ukoliko sami ne budu u stanju da otklone problem.

Za učenike razredne nastave (od I do V razreda) učenici i roditelji će pristupati materijalima za nastavu putem linka koji će biti dostupan na zvaničnoj web stranici škole.

O daljim aktivnostima bit ćete blagovremeno obavješteni putem zvanične web stranice škole.

OBAVJEŠTENJE - ONLINE NASTAVA