JU Osnovna škola Skender Kulenović - priprema za prijemnibanerli1libaneredna2JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 5
JU Osnovna škola Skender Kulenović - srednji baner 2banersr1Dodjela diploma i nagrada za općinska takmičenja 2015JU Osnovna škola Skender Kulenović - muzička sekcija
debaneredna2JU Osnovna škola Skender Kulenović - folklor sekcijaJU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 1debaneredna

Ovako su učenici I – 2 doživjeli učenje kroz online nastavu

Petak, 15.05.2020.

Svakodnevne  njihove aktivnosti su bez stresa i tako ih doživljavaju. Vidi se kroz njihove osmijehe i veselje. Uživanje  i učenje kod kuće učenici  I - 2 razreda su poručili na ovakav način , prema svojim osjećajima. Ljubav i posebna emocija ovakvog rada u vrijeme vanrednih okolnosti  je očita kroz poruke koje su pokazali na ovoj slici.  Stvarno sam pozitivno dirnuta,  jer povratna informacija je pravo bogatstvo u ovim uslovima.

Voditelj odjeljenja:

Dr. Sc. Arnela Borovac - Bekaj