JU Osnovna škola “Skender Kulenović”
Dobrinja - Sarajevo

Dodjela diploma i nagrada za općinska takmičenja 2015libaneredna2banerli1JU Osnovna škola Skender Kulenović - priprema za prijemni
JU Osnovna škola Skender Kulenović - muzička sekcijabanersr2JU Osnovna škola Skender Kulenović - nagrada Matice HrvatskeJU Osnovna škola Skender Kulenović - posjeta biblioteci 2012
JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 1JU Osnovna škola Skender Kulenović - inkluzija 1JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 2debaneredna

Predstava "Mala radionica pozorišta i filma"

Petak, 20.11.2015.
Predstava

 Dana 16-og i 17-og novembra 2015-e godine u našoj školi gostovala je mala pozorišna grupa koja nam je izvela "Malu radionicu pozorišta i filma"; komičnu, interaktivnu predstavu. Kreator radionice je glumac Nebojša Čolić, poznatiji kao 100 / Bosanac - Fiko, koji je, zajedno sa kolegom mađioničarem Ljušom, uveselio učenike, te na interesantan način pokušao da ih uvede u čudesan svijet filma i pozorišta. Predstava je, inače, igrana i u mnogim sarajevskim školama, kao i u cijeloj BiH, te u regiji. Reakcije publike su vrlo pozitivne. Kao stručni konsultant u nastanku predstave bio je angažovan i nastavnik B/H/S jezika i književnosti u našoj školi Siniša Čolić.

                                                                                                                                                                                                    

"Mala radionica pozorišta i filma"
0