JU Osnovna škola “Skender Kulenović”
Dobrinja - Sarajevo

JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 5JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 1JU Osnovna škola Skender Kulenović - priprema za prijemni
Dodjela diploma i nagrada za općinska takmičenja 2015JU Osnovna škola Skender Kulenović - posjeta biblioteci 2012banersr1srbanerskijanje
JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 1JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 2JU Osnovna škola Skender Kulenović - inkluzija 1JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 4

"Prvi turnir u vazdušnom streljaštvu za djecu - novogradski branioci"

Subota, 14.07.2018.

U sklopu manifestacije "Novogradski dani 2018." je u OŠ "Aleksa Šantić", 29.6.2018. godine, održan "Prvi turnir u vazdušnom streljaštvu za djecu - novogradski branioci" u organizaciji KPS "Caracal". U kategoriji 5., 6.i 7.razredi učenica naše škole, Farah Čano, je osvojila 3. mjesto. U istoj kategoriji ( ekipno ) učenici naše škole: Ensar Potur, Džan Ćar i Farah Čano su osvojili 2. mjesto. Svi učesnici su se dobro zabavili, a organizatori su obezbijedili vrijedne nagrade. U sklopu manifestacije "Novogradski dani 2018." je u OŠ "Aleksa Šantić", 29.6.2018. godine, održan "Prvi turnir u vazdušnom streljaštvu za djecu - novogradski branioci" u organizaciji KPS "Caracal". U kategoriji 5., 6.i 7.razredi učenica naše škole, Farah Čano, je osvojila 3. mjesto. U istoj kategoriji ( ekipno ) učenici naše škole: Ensar Potur, Džan Ćar i Farah Čano su osvojili 2. mjesto. Svi učesnici su se dobro zabavili, a organizatori su obezbijedili vrijedne nagrade.

"Prvi turnir u vazdušnom streljaštvu za djecu - novogradski branioci"
0