JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 5JU Osnovna škola Skender Kulenović - priprema za prijemnilibaneredna2
JU Osnovna škola Skender Kulenović - srednji baner 1banersr1JU Osnovna škola Skender Kulenović - nagrada Matice HrvatskeDodjela diploma i nagrada za općinska takmičenja 2015
JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 2JU Osnovna škola Skender Kulenović - inkluzija 1JU Osnovna škola Skender Kulenović - folklor sekcijadebaneredna

Sajam srednjih škola

Petak, 24.05.2019.

Obavještavamo učenike i roditelje da će se u ponedjeljak, 27.05.2019. godine, u 12:00h, na platou ispred BBI centra održati prvi Sajam srednjih škola Kantona Sarajevo, u organizaciji Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade.

Sajam srednjih škola će, kroz pojedinačne prezentacije svih škola (ukupno 36) srednjih škola - javnih ustanova), ponuditi najznačajnije informacije o načinu rada i funkcionisanja škola, osnovnim djelatnostima kojima se škola bavi, načinu na koji su škole povezane sa poslodavcima, te kakva je konkurentnost na tržištu rada nakon završetka srednjoškolskog obrazovanja.

OBAVJEŠTENJE - SAJAM SREDNJIH ŠKOLA