libaneredna2JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 1banerli1
srbanerskijanjeJU Osnovna škola Skender Kulenović - nagrada Matice HrvatskeJU Osnovna škola Skender Kulenović - muzička sekcijaJU Osnovna škola Skender Kulenović - srednji baner 2
JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 1JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 4debaneredna2debaneredna

Učešće u akciji Let’s do it

Ponedjeljak, 19.09.2022.

Učenici i učenice četvrtog razreda i njihove učiteljice Staša Vukasović, Arnela Borovac – Bekaj, Belma Vujić i Alena Tica učestvovali su u ovogodišnjoj akciji čišćenja povodom Svjetskog dana čišćenja, u okviru projekta Let's do it Bosna i Hercegovina. Akciju su realizirali u srijedu, 14.9.2022. godine na prostoru naselja Dobrinja.
Očišćena su tri dječija igrališta, veći broj zelenih površina, kao i ulice koje povezuju pomenute površine.

Bravo Skenderovci!

Učešće u akciji Let’s do it