libaneredna2JU Osnovna škola Skender Kulenović - priprema za prijemniJU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 5
JU Osnovna škola Skender Kulenović - muzička sekcijaJU Osnovna škola Skender Kulenović - inkluzija 2JU Osnovna škola Skender Kulenović - srednji baner 3banersr2
debaneredna2JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 2debanerednaJU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 4

ZELENA RADIONICA U ORGANIZACIJI VIJEĆA RODITELJA OŠ "SKENDER KULENOVIĆ"

Petak, 13.05.2022.

Dana 12.05.2022. godine u prostorijama OŠ "Skender Kulenović" u 19h je održana Zelena radionica u organizaciji Vijeća roditelja OŠ "Skender Kulenović". Na radionici su djeca u inkluziji uz vršnjačku podršku izrađivali zelene oaze - mikro terarije. Na radionici je prisustvovalo 50 učesnika. Radovi će biti dostupni u ponudi na proljetnom bazaru OŠ Skender Kulenović koji se organizira u subotu 14.05.2022. god. u 11h. Bazar je humanitarnog karaktera. Svi su dobrodošli.

ZELENA RADIONICA U ORGANIZACIJI VIJEĆA RODITELJA OŠ "SKENDER KULENOVIĆ"