SVEČANI PRIJEM PRVAČIĆA

Svečani prijem polaznika prvog razreda naše škole upriličen je u petak, 01. 09. 2023. godine prigodnim programom njima u čast. Program je otvoren intoniranjem državne himne nakon čega se đacima- prvacima obratila direktorica škole Elvedina Begić, poželivši im pregršt radosti, ljubavi, prijateljstva i uspjeha u stjecanju znanja i vještina. „Budite razigrani i znatiželjni. Mudri kao sove, a vrijedni kao pčelice. Uživajte u svom odrastanju i rado se vraćajte u školske klupe gdje će vas raširenih ruku čekati vaši veliki i mali prijatelji. Sa njima u prvom redu treba da dijelite radosne trenutke svoga života, a obavezama u susret hrabro krenite“, poručila je direktorica. Nakon svečanosti učenici su u pratnji svojih učiteljica: Dželile Šahić, Sanele Delić, Amre Mešanović i Lejle Andelije odvažno zakoračili u novo poglavlje svoga života.