OPĆINSKO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE

U srijedu 28.02.2024. godine, održano je Općinsko takmičenje iz matematike za učeniike VI, VII, VIII i IX razreda. Našu školu je predstavljala ekipa od 12 učenika i postigli su izuzetne rezultate.

U konkurenciji učenika VI razreda, koje je pripremala nastavnica Alma Ćuprija, naši učenici su zauzeli sljedeće pozicije:

Harun Demir, 6. mjesto
Haris Borovina, 7. mjesto
Harun Ćesko, 10. mjesto

U konkurenciji učenika VII razreda, koje je pripremao nastavnik Sead Dazdarević, naši učenici su zauzeli sljedeće pozicije:

Iman Boškailo, 1. mjesto – 100 bodova
Hamza Drkić, 2. mjesto
Amina Agović, 4. mjesto

U konkurenciji učenika VIII razreda, koje je pripremao nastavnik Mirnes Pruščanin, naši učenici su zauzeli sljedeće pozicije:

Ajla Ćustović, 8. mjesto
Ajša Skenderi, 9. mjesto
Omar Pošković, 27. mjesto

U konkurenciji učenika IX razreda, koje je pripremao nastavnik Senadin Tucaković, naši učenici su zauzeli sljedeće pozicije:

Faruk Dervišić, 3. mjesto
Nisrin Balić, 6. mjesto
Arslan Tabaković, 8. mjesto

Čestitamo našim vrijednim učenicima na ostvarenim rezultatima, te im želimo puno uspjeha na predstojećem Kantonalnom takmičenju.