Dodjela diploma i nagrada za općinska takmičenja 2015JU Osnovna škola Skender Kulenović - nastavne aktivnosti 1banerli1JU Osnovna škola Skender Kulenović - priprema za prijemni
Dodjela diploma i nagrada za općinska takmičenja 2015banersr1srbanerdannez2JU Osnovna škola Skender Kulenović - srednji baner 1
debanerednadebaneredna2JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 1JU Osnovna škola Skender Kulenović - desni baner 2

Općinsko takmičenje iz tehničke kulture

Srijeda, 27.04.2022.

U utorak, 26.4.2022. godine održano je općinsko takmičenje iz tehničke kulture koje se sastojalo iz rada teoretskog testa i izrade praktičnog rada na licu mjesta.
U ukupnom plasmanu naša škola je zauzela sjajno drugo mjesto.
Ekipu su sačinjavali učenici od petog do devetog razreda:
Sajra Nezirić(V), Emin Galijašević (VI), Ema Kamber (VII), Ajla Ćuprija (VIII), Fejsal Nezirić (IX) i demonstrator radova Lamija Kreho.
U pratnji učenika bili su nastavnici i voditelji tehničke sekcije Hajra Kadrić, Mirela Kurtović i Esat Erović.
Čestitamo vrijednim učenicima koji su bili odlična podrška jedni drugima, pokazali šta znači ekipni rad i prijateljstvo. Želimo im sreću na kantonalnom takmičenju.

Općinsko takmičenje iz tehničke kulture