Ogledno/ugledni čas iz Bosanskog jezika i književnosti

Ogledno/ugledni čas iz Bosanskog jezika i književnosti održan je u četvrtak, 25.04.2024. godine s početkom u 9:55h u Osnovnoj Školi „Skender Kulenović“ Sarajevo. Realizator ogledno/uglednog časa je dr.sc.Arnela Borovac-Bekaj u V razredu na temu „Usmeno izražavanje i slušanje“.
Tema je realizovana kroz reformske aktivnosti i na dnevnoj pripremi integrišući nekoliko predmeta. Učenici su uživali kao i prisutni gosti gospođa Žaneta Džumhur, pomoćnica direktorice za nastavne planove i programe i gospođa Altijana Alić, viši saradnik za profesionalni razvoj odgajatelja, nastavnika, stručnih saradnika ispred Instituta za preduniverzitetsko obrazovanje.
Času su prisustvovali direktorica škole gospođa Elvedina Begić, prof., psiholog Aida Kuljanović-Mešić, Arnela Zenuni, prof. razredne nastave/asistent, Vesna Prohaska, prof. pedagogije/asistent.