Svečana smotra povodom Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine

0 Comments
1. marta 2024. godine naša će domovina proslaviti 32 godine svoje nezavisnosti. Svečanim programom upriličenim tim povodom podsjetili smo se na historijske činjenice trnovitog i teškog puta Bosne i Hercegovine ka svojoj nezavisnosti. Učenici naše škole, koji predstavljaju budućnost naše zemlje, dali su obećanje da će snagom svoje neupitne ljubavi svoju domovinu učiniti još jačom, još ljepšom. Poslali su autentičnu poruku da će slobodu svoje domovine, kao i svoju slobodu, čuvati znanjem, marljivim radom, dostojanstvom, pjesmom, osmijesima, te da niko i ništa ne može ugroziti postojanost Bosne i Hercegovine. Uprava naše škole, uposlenici i učenici poželjeli su sretan 1. mart – Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine svim njenim građanima kojima je ona u srcu i koji je osjećaju svojom domovinom – jednom jedinom!